APTULLAH AKTAŞ

APTULLAH AKTAŞ
Usta/Yönetici

APTULLAH AKTAŞ KİMDİR?

Aptullah AKTAŞ 1972 yılında Almanya’da doğmuştur, 1987 yılında yıllarca beraber çalıştığı ve sanatını öğrendiği İzmir’in önde gelen kuaförlerinden Brother’s Erkek Kuaförü’nde mesleğe adım atmıştır.

1994-98 yılında ortak olarak başladığı işletmeciliğe, 1998 yılında ise Bornova’da FAVORİ KUAFÖR’ün temellerini atarak gelişimiştir.

Aptullah AKTAŞ, bir kuaför olarak mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran bir işletmecidir. Yurt içi – yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla; kendisini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima geliştirmiştir. Aynı donanımı ekibi için de sağlamayı kendine hedef seçmiş, onlara bu yolda önderlik etmiştir.

Çalışanlarını birer arkadaş, birer ortak olarak gören Aptullah AKTAŞ, aynı çatı altında topladığı ekibinin kalitesinin yüksek olmasının müşteri mutluluğunu da arttıracağı bilincindedir.

Aptullah AKTAŞ, müşterilerini salonunun gelişiminde katkıda bulunacak misafirleri olarak görür. Onların şikayetlerini titizlikle dinler, önerilerini değerlendirir. Sektörün ilklerini yapmak, onlar için iyi, hoş olan her şeyi işletmesine uyarlamak için uğraşır.